Datum objave: 26. May 2024.
Kategorija: Naslovnica | Projekti

Proglašeni smo BIG školom!!! 🙂

Osnovna škola Plaški od ove školske godine sudjeluje u velikom projektu Budi internet genijalac. (BIG)
U petak, 26. travnja 2024. organizirano je proglašenje BIG ŠKOLA na području Karlovačke županije. Svega 5 škola je izabrano za BIG škole a mi s ponosom možemo reći da je naša škola jedna od njih!!! 🥳

S obzirom da je 4 učitelja i stručnih suradnika naše škole završilo BIG tečaj na Loomenu, a učiteljica Katarina Butković stekle status BIG ambasadora naša škola je dobila titulu BIG ŠKOLE.
Na radionici održanoj u Prvoj osnovnoj školi, koje su vodile članice Udruga Suradnici u učenju učitelji su se upoznali s radom Udruge te proveli neke od radionica koje propisuje kurikulum Budi internet genijalac.
Veselimo se daljnjoj suradnji i ponosni smo što smo dio tako velikog projekta.

Dobro nam došli, učenici!

Dobro nam došli, učenici! Jutros je naša škola otvorila svoja vrata novim i starim učenicima po prvi put ove školske godine. Uz uvodnu riječ ravnatelja Škole i načelnika Općine Plaški, molitvu svećenika i puno lijepih želja za uspjeh u novoj školskoj godini, učenici...