Datum objave: 13. February 2024.
Kategorija: Naslovnica | PŠ Saborsko

MAŠKARANI DAN U PŠ SABORSKO

I našu je školu začaralo vrijeme poklada. Sve se šarenilo, maskirani učenici su plesali, strašili se, mijaukali i kukurikali. Moglo se tu vidjeti raznoraznih likova: vila, princeza, ronioca, policajaca, Supermana, kraljevića, Spidermana, Batmana,  Bavaraca, klauna i vještica. U ovom veselom danu pridružili su nam se i naši vrtićanci.

Učenici, učiteljica, , tete, spremačica, kuharica i domar naše školice  pokazali su da je ovaj dan najveseliji u godini. Nastava pod maskama bila je smiješna i opuštena.😊

Dobro nam došli, učenici!

Dobro nam došli, učenici! Jutros je naša škola otvorila svoja vrata novim i starim učenicima po prvi put ove školske godine. Uz uvodnu riječ ravnatelja Škole i načelnika Općine Plaški, molitvu svećenika i puno lijepih želja za uspjeh u novoj školskoj godini, učenici...